Важка втрата: на війні загинув політехнік Володимир Сойко

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Так і не завершивши навчання, загинув ще один боєць-студент Львівської політехніки. Володимир Сойко — герой, що віддав своє життя заради незалежності нашої країни.

Майбутній воїн народився 28 серпня 1993 року в селі Гримайлівка Львівської області. Здобував освіту в Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». У 2015 році покинув навчання, взявши академічну відпустку, та добровільно став на захист України. Виконував бойові завдання в зоні АТО.

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації Володимир став добровольцем на захист держави. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на Донеччині.

7 травня 2024 року Володимир Сойко загинув…

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.