Варшавська та Львівська політехніки запрошують студентів Університету взяти участь у двох хакатонах

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Варшавська політехніка спільно з Львівською політехнікою в рамках реалізації проєкту «Солідарні з Україною – Європейські університети» за підтримки агенції NAWA пропонує студентам нашого університету взяти участь у двох хакатонах.

• BioHackathon«Біологічні рішення для утилізації відходів»
    • Спеціальності для BioHackhaton: біотехнологія, хімія, екологія тощо.
  • Smart City Challenge Hackathon«Інноваційні рішення для проблем «розумного міста»
    • Спеціальності для Smart City Challenge Hackhaton: публічне управління та адміністрування, комп’ютерна інженерія, комп’ютерні технології тощо.

Загальна кількість місць на обидві події – 7 (учасників затверджує Варшавська політехніка). Транспортні витрати, проживання та харчування учасників компенсує організатор.

Вимоги щодо участі:

• студентки II, III, IV курсу бакалаврату і студентки-магістрантки I та II курсу;
  • мінімальний рівень володіння англійською – В2.

Час та місце проведення обох хакатонів: 23–26 травня 2024 року, Варшавська політехніка (Варшава, Польща).

Перелік необхідних документів:

• сертифікат з англійської мови рівня В2+ (за наявності);
  • CV (англійською мовою);
  • мотиваційний лист (англійською мовою);
  • Excel-таблиця учасника (у доданому файлі).

Документи необхідно надіслати на cie-info@lpnu.ua, в темі листа зазначити назву хакатону та своє прізвище.

За консультацією звертатися до Олександри Степанюк: oleksandra.v.stepaniuk@lpnu.ua, +380322582421.

Крайній термін подання заявок – 18 квітня до 15:00.

Приєднані файли