В Університеті завершилися курси «Управління трансформаціями в менеджменті та економіці»

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Заставка до курсів

Завершилися курси підвищення кваліфікації «Управління трансформаціями в менеджменті та економіці», за проходження яких викладачам буде видано сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка».

Розробником курсу є завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти професор Назар Подольчак.

За програмою курсу було набуто й удосконалено:

• вміння застосовувати методи стратегічного управління на підприємстві;
  • вміння управляти інноваціями й застосовувати технології розробки, просування, фінансування та реалізації стартапів;
  • вміння розподіляти ресурси між підрозділами відповідно до поставлених цілей і завдань;
  • вміння прогнозувати тренди й формувати мапи ризиків підприємства.

Велику зацікавленість до курсів виявили не тільки викладачі Інституту адміністрування та післядипломної освіти, але й представники інших інститутів Львівської політехніки.