В Університеті завершилося навчання у рамках програми з конкурентного права, економіки та політики

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Сертифікати учасників програми

З середини лютого до кінця квітня 2021 року в Університеті з використанням платформи Zoom відбувалося навчання у рамках програми з конкурентного права, економіки та політики, організоване Антимонопольним комітетом України та Інститутом адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки.

Навчання проходило за участю представників проектів USAID/FTC «Конкурентні ринки» та ЄС TWINNING. Лекторами в проекті були: Шарунас Кесераускас, кандидат юридичних. наук, Джон C. Хілкі, кандидат економічних наук, Роланд Швенcфаєр, доктор юридичних наук, Деніел П. Дюкор та інші.

Разом зі студентами Інституту адміністрування та післядипломної освіти та Інституту економіки і менеджменту успішно завершили навчання доценти кафедри теоретичної та прикладної економіки ІАПО Наталія Михальчишин, Олена Тревого, Ірина Канцір та Марія Рисін.