В Університеті відзначили найкращу спортсменку Львівщини за підсумками квітня 2017 року

Відділення НОК України у Львівській області
нагородження Олени Єресько

15 червня 2017 року в презентаційній залі Національного університету «Львівська політехніка» відзначили найкращу спортсменку Львівщини за підсумками спортивного квітня 2017 року – майстра спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики Анастасію Возняк та її тренера Олену Єресько.

Цього почесного титулу одна з кращих представниць художньої гімнастики Львівщини, студентка столичного училища фізичної культури, удостоєна завдяки здобутим медалям на етапах Кубка світу з художньої гімнастики.

Нагоду привітати соленізантку мав і ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало, який побажав Анастасії успіхів, високих перемог і запросив на навчання до вишу.

Анастасія Возняк традиційно отримала почесну відзнаку, власну марку, виготовлену на замовлення відділення НОК України у Львівській області, та грошову премію від Концерну «Хлібпром». Окрім цього, у Львові розміщено бігборд із зображенням найкращої спортсменки Львівщини за підсумками квітня 2017 року.