В Університеті відбувся семінар із проблем студентоцентрованого навчання і забезпечення якості вищої освіти

Кафедра ММП Львівської політехніки
групове фото учасників семінар

14 лютого у Львівській політехніці було проведено семінар «Студентоцентроване навчання і забезпечення якості вищої освіти: результати проекту з Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України». Лекторами були д-р Анан Джей Флауерс та д-р Роман Кресінські з Університету Кінгстона (Лондон, Великобританія).

У семінарі взяли участь керівництво, викладачі та студенти Національного університету «Львівська політехніка», Тернопільського національного економічного університету, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Українського Католицького Університету.

Захід пройшов у рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, організованої Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Британською Радою в Україні, Фундацією лідерства для вищої освіти (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України.

на семінарі на семінарі на семінарі на семінарі на семінарі на семінарі на семінарі на семінарі на семінарі