18 президентів у Львівській політехніці: в Університеті відбувся міжнародний трейншоп bePROUD14

Інна Остапенко, Ганна Кіцілінська, організатори bePROUD14 у Львові
міжнародний трейншоп bePROUD14

Soft skills, facilitation, delegation… Бачите незнайомі слова? Цей ряд логічний для президентів локальних осередків молодіжної студентської організації BEST, які були учасниками міжнародного трейншопу bePROUD14.

Традиційно цей проект відбувається уже вчотирнадцяте за 26-річну історію існування організації. Цього року львівський осередок при Львівській політехніці гостинно приймав учасників із вісімнадцяти країн, серед яких Німеччина, Франція, Іспанія, Португалія, Норвегія, Швеція та ін.

Упродовж шести днів учасники вдосконалювали свої лідерські навички, досліджували психологічні аспекти колективних стосунків, здобували знання делегування та мотивування за допомогою методу case study, аби використати на практиці для організації студентів свого університету.

Успішне проведення проекту відбулось завдяки Колегії та профкому студентів і аспірантів. Не обійшлось без спонсорської підтримки міжнародних компаній Ubisoft, ELEKS, Adecco та LEONI, які неодноразово співпрацювали з організацією BEST та забезпечували підтримку інших проектів. Така співпраця дає можливість молодим людям проявити організаційні здібності та зарекомендувати себе цілеспрямованими майбутніми працівниками.

Зараз триває набір студентів-політехніків у міжнародну організацію BEST. 8 жовтня в 124 аудиторії головного корпусу о 16:00 розпочнеться презентація, де всі охочі матимуть нагоду детальніше ознайомитись із діяльністю BEST, можливостями подорожей Європою та безцінним досвідом.

міжнародний трейншоп bePROUD14 міжнародний трейншоп bePROUD14