В Університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародної економіки

Оргкомітет Олімпіади
 ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародної економіки

Національний університет «Львівська політехніка» з 30 березня до 1 квітня 2016 року вчергове приймав учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка», які представляли 22 вищі навчальні заклади України.

Структурно Олімпіада включала три освітні рівні (ОР): бакалавр (56 учасників); спеціаліст (15 учасників); магістр (14 учасників). Такий поділ забезпечив виявлення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів усіх трьох ОР та дав змогу провести ґрунтовний аналіз результатів засвоєння навчальної дисципліни «Міжнародна економіка» з урахуванням відповідного інструментарію виконання завдань.

Конкурсні завдання для кожного ОР охоплювали тестову частину (І тур) та задачі (ІІ тур).

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка»

ОР «бакалавр»

ОР «спеціаліст»

ОР «магістр»

Диплом І ступеня

Кочетков Андрій Сергійович,

Київський національний торгівельно-економічний університет

Сергєєва Юлія Валентинівна,

Національний університет «Львівська політехніка»

Трубецька Катерина Валентинівна,

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Диплом ІІ ступеня

Гроховська Алана Станіславівна,

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Півторак Світлана Петрівна,

Львівський національний аграрний університет

Кудас Катерина Іванівна,

Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця

Мельник Анастасія Василівна,

Національний університет «Львівська політехніка»

Диплом ІІІ ступеня

Триліс Ірина Василівна,

Запорізький національний університет

Тараненко Вікторія Сергіївна,

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

Фролов Олександр Валерійович,

Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара

Прокопенко Марина Олександрівна,

Сумський державний Університет

Рудик Єлизавета Юріївна,

Кременчуцький національний університет

Вітаємо переможців та учасників Олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка»!