Нові знання і досвід роботи в команді: в Університеті відбувся перший етап студентської олімпіади з робототехніки

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
студенти

У Львівській політехніці відбувся перший етап олімпіади з робототехніки. Участь у ній взяли семеро студентів.

– Цього разу ми поставили умову – до олімпіади допускаємо тих, хто має готову машинку, адже перегони складалися з двох етапів – письмового та запускання машинок. Отож, зрозуміло, що не всі мали готові машинки, – пояснює голова журі доцент Василь Татарин.

Зазвичай участь в олімпіадах з робототехніки беруть студенти кафедри фотоніки, які, до того ж, відвідують гурток робототехніки. Так було і цього разу. Машинку робить щонайменше троє людей – програміст, електронік, механік (так умовно студенти ділять між собою роботу в команді). Цього разу перемогли дівчата – третьокурсниця Валентина Тяла, другокурсниці – Світлана Пономаренко й Анастасія Сороколат. А їхні помічники запускали машинки – другокурсники Петро Дем’яненко, Тарас Швед, третьокурсник Іван Дністрян. Другокурсники Юрій Іванюк та Олександр Орлов лише нещодавно почали відвідувати гурток. Отож, на олімпіаду прийшли як спостерігачі.

перегони роботів перегони роботів перегони роботів перегони роботів студенти