24 травня у спорткомплексі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися змагання за Кубок ректора Львівської політехніки з танцювальної аеробіки та конкурс «Міс фітнес» Університету. В ювілейному, п’ятому турнірі взяли участь 10 команд та 12 спортсменок – учасниць фітнес-марафону.
Першими змагання розпочали фітнес-марафонці. Дівчата повинні були продемонструвати комплекси вправ – функціональний і табата. Судді під час винесення остаточного результату оцінювали правильність техніки виконання, легкість та невимушеність роботи і презентацію учасниць.
Змагання з танцювальної аеробіки потішили різноманіттям хореографічних напрямів. Гості могли спостерігати за постановками у стилі контемпорарі, насолоджуватись народним танцем та радіти нестримному кантрі. Композиції були на будь-який хореографічний смак.
Вдруге змагання з танцювальної аеробіки на Кубок ректора Львівської політехнікимали статус відкритих. Для участі в турнірі з аеростепу та фанку були запрошені команди з Української академії друкарства. У підсумку бронзовими та срібними призерами фанк та степ-турнірів стали команди гостей «Bell Dance» та «Freedom». А звання чемпіона виборола збірна Львівської політехніки з командної аеробіки – команда «Техніка» (тренер – старший викладач кафедри фізичного виховання, суддя національної категорії Олена Череповська).
Змагання прикрасили своїми чудовими показовими виступами ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Микола Лагойда), молодша група зразкового ансамблю танцю «Карамель» (керівники – Христина Мелимук та Анастасія Селезньова), збірна Львівської політехніки зі спортивної аеробіки (тренер – старший викладач кафедри фізичного виховання Університету, майстер спорту Марта Мельничук) та команда «Техніка».
В підсумку змагань з танцювальної аеробіки третє місце посіла команда «Flame» з композицією в стилі контемпорарі. На другому місці опинилась команда «Феєрверк», яка обрала для себе індійські мотиви. А чемпіонами змагань та володарками великого Кубка ректора Львівської політехніки стали дівчата і хлопці з команди «Драйв» з надзвичайно веселою та цікавою постановкою в стилі кантрі (тренер команд – Олена Череповська).
Також серед учасниць змагань був конкурс на найелегантнішу, найчарівнішу та найартистичнішу спортсменку. Титул «Міс Елегантність» отримала Христина Бойко (ІАРХ), «Міс Артистизм» стала Євгенія Мирончук (ІТРЕ), а звання «Міс Чарівність» присудили Богдані Потапській (ІАПО). Як завжди, було присуджено приз від головного судді змагань. Цього разу їх було аж два: за високі спортивні результати й відданість аеробіці призи отримали Валентина Тяла (ІТРЕ) та Катерина Гусакова (ІГСН).
Виснажливий фітнес-марафон завершився так: звання «Другої віце-міс Фітнес» присуджено Катерині Федак (ІНЕМ), «Першою віце-міс Фітнес» стала Роксолана Звір (ІАРХ), а «Міс Фітнес Львівської політехніки 2018» обрано Вікторію Масник (ІСТР).
Отож, змагання проведені, найкращі обрані, нагороди і призи отримані, слова подяки сказані абсолютно всім учасникам. А в перспективі – нові змагання та нові перемоги!
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-ff198eeacb7aab85b03076e164abeae0-v.jpg?itok=QW-q8Tcs)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/0-02-04-4fb4d7ca6c809d5dbf2033969277054760d38591ab2527212e7e7fc75b4a50facdcb39a3.jpg?itok=BSH5syh6)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/0-02-04-27f8228cf1c5c2147c793d42916b468f786bcb8a5fed9c25ca3f685623a24275bd2dc117.jpg?itok=qhEjXeYr)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/0-02-04-d82efc26755908cedc7f9890fae583db0d702b4bcbeafc242435d79e43f98350d0e61192.jpg?itok=z92TZE6h)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/0-02-04-f0bf32bcb040c7232ae659cd870c84ec258ef2286ca89ecc75410fb3056f52a3e69ae7ed.jpg?itok=eHZLaguf)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/0-02-05-6598fa5fc42bc9e99efcac5c4189dd7c591871ecad7e926df136a2f06e6a29bb6f261c0.jpg?itok=oyxENQ_z)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/0-02-05-db49f19220fefa90740c818ee67c7c805919f3a74761421ede9ce401ece36872a6b2d182.jpg?itok=_2e8DlYq)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-3d74d63279d3df99cf763258e5619402-v.jpg?itok=4UFWIWvP)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-19d4766b667def67734573322d3fd654-v.jpg?itok=ABiyiyfZ)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-725f93729745f90ac17eccb1c07ad1ef-v.jpg?itok=NCR5hBBT)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-78892abf170c09bb5e57bc0f3d3fe78a-v.jpg?itok=6h1cu1Bk)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-592352a8ec08161a6fd63beb01333cb6-v.jpg?itok=1BMfbUB7)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-c0bb26e25022d8e6dad768f683cbfd91-v.jpg?itok=D3OTrfHz)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-c4f15f47bd64dc45d9dfdbe0710fb3b2-v.jpg?itok=zB55Kr67)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-d5d10bbe63bc23c47da363a8cb7965e1-v.jpg?itok=-Qq0qxIy)
![змагання за Кубок ректора з аеробіки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/8/para/gallery/img-d955f16a166115d0a479c4044ca56442-v.jpg?itok=blxQW8DC)