У Львівській політехніці відбулися Йорданські відвідини представників Центру Студентського Капеланства

Центр Студентського Капеланства
Фото з Йорданських відвідин

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулися Йорданські відвідини, організовані Центром Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви.

«Щедрик, щедрик, щедрівочку» під гітару заспівав молодий студентський колектив «Мізерікордія», а студентські капелани о. Юрко Остапюк (капелан Національного університету «Львівська політехніка») та о. Ігор Хомічак (капелан Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького) молитовно привітали ректора Юрія Бобала і працівників ректорату й окропили приміщення освяченою водою.

Потім ще разом поколядували та поспілкувалися.

Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин Фото з Йорданських відвідин