Політехніка співпрацюватиме з Fujikura: в Університеті відбулася зустріч із представниками японського підприємства

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
зустріч із представниками японського підприємства

Представники підприємства Fujikura, яке займається виготовленням комплектуючих для автомобілів, минулого тижня зустрілися з ректором Політехніки професором Юрієм Бобалом, проректором Романом Коржем, керівником відділу працевлаштування та зв’язків із виробництвом Олегом Логушем і очільниками інститутів.

Гості мали нагоду ознайомитися з навчальними лабораторіями, а також обговорили можливості співпраці. Основні акценти стосувалися працевлаштування випускників Політехніки та практики для студенів. Ректор розповів про досвід співпраці університету з іншими закордонними підприємствами, а зокрема і японськими фірмами.

зустріч із представниками японського підприємства зустріч із представниками японського підприємства зустріч із представниками японського підприємства