Про особливості Індії – політехнікам: в Університеті відбулася зустріч із Послом Маноджем Кумаром Бхарті

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
Зустріч із Маноджем Кумаром Бхарті

Минулий тиждень у Політехніці завершився цікавою зустріччю ректора професора Юрія Бобала і студентів міжнародних відносин та політології ІГСН із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумаром Бхарті.

Із очільником університету гість обговорив можливість дальшої співпраці та запропонував підтримку.

Для студентів-міжнародників посол прочитав лекцію, акцентувавши на особливостях Індії – культурних, природних, а також і політичних. Окрему увагу приділив міжнародній співпраці цієї східної країни та економічним досягненням.

Зустріч із Маноджем Кумаром Бхарті Зустріч із Маноджем Кумаром Бхарті Зустріч із Маноджем Кумаром Бхарті