25 березня 2024 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася відкрита лекція Technical Lead компанії Ajax Systems Артема Полякова на тему «Занурення в embedded: робота інженера в Ajax Systems».
На лекцію зареєструвалось 76 студентів спеціальностей «Комп’ютерна інженерія», «Системна інженерія (Інтернет речей)», «Кібербезпека, «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» і «Комп’ютерні науки». Найвищу активність проявили студенти першого та другого курсів – 47 студентів.
Спікер розповів про специфіку інтеграції пристроїв виробництва Ajax Systems у систему з використанням технології ІоТ, розробку ОС Malevich, вимоги до компетентностей кандидатів на вакансії embedded-інженерів.
Присутні мали змогу почути відповіді на запитання, особливу цікавість викликало бачення спікера на перспективи використання засобів штучного інтелекту в розробці embedded-проєктів. Одному з найактивніших учасників події В’ячеславу Батюкову (група КІ-105) подарували книгу Embedded Software Design: A Practical Approach to Architecture, Processes, and Coding Techniques.
Матеріали лекції – у доданому файлі.
![Афіша лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/26/para/gallery/sks-image1236502910.jpg?itok=IaLJPK7n)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/26/para/gallery/sks-115.jpg?itok=T0HJmdWL)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/26/para/gallery/sks-218.jpg?itok=D_5oseYi)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/26/para/gallery/sks-314.jpg?itok=jSG1eeGT)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/26/para/gallery/sks-414.jpg?itok=pkGgTfIV)