В Університеті відбулася V Міжнародна конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи»

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій
Скріншот з онлайн-конференції

20–21 травня 2021 року, у Всесвітній День метрології та Всесвітній День вишиванки, у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувалася V Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи».

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка», Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», Академія технічних наук України, Академія метрології України, Агенція вищої освіти Республіки Сербської (Боснія і Герцеговина), Технічний університет – Варна (Болгарія).

Координатори: кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка» та Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем».

Для участі у конференції надійшло 105 тез доповідей, взяли участь 213 науковців із-за кордону та з понад 20 міст України (Баня Лука (Республіка Сербська, Боснія і Герцеговина), Ільменау (Німеччина), Варна (Болгарія), Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Іллінівка, Кам’янець-Подільський, Київ, Кривий Ріг, Лисичанськ, Лозова, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Чернігів).

З вітальним словом виступила проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професор Наталія Чухрай. Головуючим на пленарному засіданні конференції був директор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології професор Микола Микийчук.

З доповідями на пленарному засіданні виступили:

• заступник директора Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, професор кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка», д.т.н., професор Тетяна Бубела (тема доповіді – «Система оцінювання результативності структурних підрозділів та науково-педагогічних працівників у закладах вищої освіти»);
  • професор кафедри промислового машинобудування Університету Банялука, д-р, професор, м. Банялука, Республіка Сербська, Боснія і Герцеговина Мирослав Бобрик (тема доповіді – Knowledge management as a tool for management quality improvement);
  • директор Державного підприємства «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», канд. техн. наук, доцент Василь Паракуда (тема доповіді – «Впровадження національних стандартів для забезпечення якості вимірювання ультразвукових параметрів»);
  • професор кафедри інформаційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Україна), президент Академії технічних наук України, д.т.н., доцент Микола Кузь (тема доповіді – «Моделювання теплоти згоряння природного газу»);
  • директор ТзОВ «Орган сертифікації персоналу Української асоціації якості», м. Київ, канд. техн. наук Юрій Кабаков (тема доповіді – «Працююча система менеджменту та кваліфікований персонал – вагомі чинники забезпечення якості освіти»);
  • доцент кафедри машинознавства стандартизації та сертифікації Національного авіаційного університету, м. Київ, к.т.н., доцент Наталя Мєдвєдєва (тема доповіді – «Системний підхід до енергоменеджменту»);
  • Process Management Engineer, GlobalLogic, Inc (Lviv, Ukraine), Ph.D. in Engineering Science Олена Наумович (тема доповіді – Quality management system implementation for medical device projects at the software development company).

На секційних засіданнях учасники конференції виголосили свої доповіді та дискутували з актуальних питань управління якістю в освіті та промисловості.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Збірник тез доповідей