В Університеті відбулася 82-а Студентська науково-технічна конференція з філософії

Кафедра філософії Львівської політехніки
Фото з конференції студентів

17 жовтня 2024 року відбулася 82-а Студентська науково-технічна конференція Національного університету «Львівська політехніка» з філософії. Викладачі кафедри філософії здійснювали наукове керівництво доповідями студентів, які підготували змістовні презентації своїх доповідей.

У конференції взяли участь студенти різних навчально-наукових інститутів Університету:

• Інституту механічної інженерії та транспорту,
  • Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології;
  • Інституту економіки і менеджменту;
  • Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій;
  • Інституту архітектури та дизайну;
  • Інституту енергетики та систем керування;
  • Інституту будівництва та інженерних систем.

На конференції здобувачі вищої освіти мали можливість проявити свої аналітичні здібності, вміння аргументувати й логічно мислити.

З ґрунтовними та якісними науковими доповідями виступили такі студенти:

1. Артур Панцер (АТ-22, ІМІТ): Війна як виклик раціональності людини (науковий керівник – доц. О. І. Панько).
  2. Олександр Ковбаснюк (МК-25, ІНЕМ): Cogito ergo sum як фундаментальне положення Декарта в контексті розвитку сучасних технологій (науковий керівник – доц. А. Д. Гнатів).
  3. Ярема Михайлюк (ОІ-31, ІКНІ): Евдемонізм – шлях до щастя через етичне життя в умовах війни (науковий керівник – доц. Г.О. Попадинець).
  4. Дарина Павлунь (МК-26, ІНЕМ): Методи філософування Сократа (науковий керівник – зав. каф. філософії І. В. Карівець).
  5. Софія Андрусевич (ДС-28, ІАРД): Антиутопія та її вплив на історію людства (науковий керівник – доц. М. В. Сінельнікова).
  6. Олександр Дадукевич (АВ-22, ІЕСК): Сучасна апологетика: аргументи «за» і «проти» існування Бога (науковий керівник – доц. Х. М. Хвойницька-Перейма).
  7. Єлизавета Максимова (ДС-22, ІАРД): Філософські погляди Томи Аквінського: історія та сучасність (науковий керівник – доц. В. І. Дротенко).
  8. Марія Яворська (МЕ-210, ІНЕМ): Здоров’я як філософський концепт (науковий керівник – доц. О.Ю. Чурсінова).
  9. Божена Кінаш (БД-205, ІБІС): Філософія будівництва (науковий керівник – ст. викл. Р. М. Вербова).
  10. Дмитро Хмиз (БД-209, ІБІС): Уявлення філософів про смерть упродовж століть (науковий керівник – доц. О.Ю. Рак).

Бажаємо успіхів студентам у філософських пошуках відповідей на актуальні питання сьогодення!

Фото з конференції студентів Фото з конференції студентів Фото з конференції студентів Фото з конференції студентів Фото з конференції студентів Фото з конференції студентів