В Університеті відбулась перша частина Осінньої школи «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Скріншот з онлайн-заходу

3 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» розпочалася Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-120191-UA-EPPJMO-MODULE European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities / ExTECH.

Серед спікерів Школи були Ірина Нєнно, професор Одеського національного університету імені Мечнікова, керівник інноваційного офісу; Іван Зупіч, асоційований професор Goldsmith University of London; Хенрік Блумгрен, асоційований професор KTH Royal Institute of Technology; Максим Сєрпухов, доцент Харківського національного університету імені Семена Кузнеця.

В заході взяли участь більше ніж 190 учасників (працівники інноваційних офісів, викладачі та студенти) з усіх куточків України.

Організаторами шкіл «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» є кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва (професор Ігор Олексів) і кафедра адміністративного та фінансового менеджменту (завідувач кафедри Назар Подольчак, старший викладач Олег Дума).

Дякуємо Раді молодих учених при Міністерстві освіти і науки України за інформаційну підтримку заходу!

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу