В Університеті відбудуться презентації молодих дизайнерів у рамках ХX Львівського тижня моди

За матеріалами сайту Lviv Fashion Week
презентації у рамках ХX тижня моди

26–29 жовтня у Львові пройде ХX Львівський тиждень моди Lviv Fashion Week. Вже 10 років він підтримує українських дизайнерів, відкриває нові імена й допомагає українським брендам бути відомими за межами країни. Завдяки співпраці з міжнародними партнерами Mad Mood Milano, Fashion Hall Berlin, Serbia Fashion Week, Eurasia Fashion Week, Asian Designer Week наші дизайнери отримали можливість представити свої бренди в Мілані, Берліні, Сербії, Китаї, Індії.

Традиційно Львівський тиждень моди презентує не лише нові імена, але й нові локації. Вперше буде задіяний Машинний зал Х корпусу Національного університету «Львівська політехніка», де проходитимуть презентації молодих дизайнерів та показ Kateryna Karol.