В Університеті відбудеться зустріч із представниками Oracle Labs щодо практики, стажування та кар’єрних перспектив

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
Oracle

12 квітня 2019 року в аудиторії 215 І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч із представниками Oracle Labs щодо практики, стажування та кар’єрних перспектив для українських студентів. Початок о 12:10.

Учасники заходу зможуть ознайомитися з можливостями практики, стажування закордоном, задати свої запитання, дізнатися більше про розробку одного з найновіших продуктів компанії – універсальної мультимовної віртуальної машини GraalVM – безпосередньо від команди проекту.

Oracle – одна з найбільших в світі компаній з розробки технологій, серед яких Java, Oracle Database, Oracle Linux та інші. Щороку компанія підтримує понад 6,3 мільйонів студентів в 128 країнах.