В Університеті у рамках форуму Creative Spark: Renovate Ukraine відбувся обласний конкурс молодіжних проєктів

Департамент освіти і науки Львівської ОДА
Фото із заходу

У рамках Міжнародного форуму Creative Spark: Renovate Ukraine, що відбувся у Національному університеті «Львівська політехніка», Львівська обласна Мала академія наук провела обласний конкурс молодіжних науково-технічних проєктів. У його програмі були виставка демонстраційних моделей і макетів та постерний захист проєктів. У конкурсі взяли участь 35 учнів міста Львова та області.

Членами журі конкурсу були викладачі Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, працівники Tech StartUp School та педагоги обласної МАН.

Переможці виставки-конкурсу отримали дипломи департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та цінні подарунки від IT-компанії SoftServe, а решта – дипломи учасника.

Перелік переможців та фоторепортаж – на сторінці Департаменту освіти і науки Львівської ОДА у соцмережі Фейсбук.

Фото із заходу Фото із заходу