В Університеті стартує англомовна магістерська освітня програма за спеціальністю 191 – Архітектура та містобудування

Кафедра МБ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

У 2019 році в Національному університеті «Львівська політехніка» стартує англомовна магістерська освітня програма за спеціальністю 191 – Архітектура та містобудування (3 семестри).

Освітньо-професійна програма базується на загальновідомих положеннях та результатах сучасних наукових досліджень з теорії архітектури та містобудування, архітектурного проектування, ландшафтної архітектури, районного планування і орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра.

Фахівці спеціальності 191 – Архітектура та містобудування працюють у галузі проектування будівель та споруд, проектування об’єктів ландшафтної архітектури, реконструкції та реновації пам’яток архітектури, в галузі охорони історичного середовища; в сфері дизайну – міського, архітектурного, графічного та вебдизайну; у сфері державного та міського адміністрування в галузі архітектури та містобудування.

Умови вступу – на сайті Відділу по роботі з іноземними студентами або через пошту foreign.dept@lpnu.ua.