Як потрапити на стажування до Польщі: в Університеті презентували програму Leopolis for Future

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
презентація

27 лютого у головному корпусі Політехніки презентували програми практики та стажування на підприємствах Польщі – Leopolis for Future.

Львівська політехніка впродовж семи років бере участь у цій програмі. Щорічно до 15-ти найкращих студентів, які пройшли конкурсний відбір, вирушають до Варшави та Ґданська на місячне оплачуване професійне стажування у польських фірмах та установах. Ініціатор – Ґжеґож Валюшевський, голова фонду Leopolis For Future – член Правління ORLEN Артур Ґабор. Офіційні партнери – знані польські компанії та органи місцевого самоврядування.

Як потрапити на цю практику? Передусім – бути студентом Львівської політехніки та володіти англійською мовою не нижче рівня В2 або польською – не нижче B1. Програма орієнтована на талановиту молодь, яка прагне здобути новий досвід. Галузі виробничої практики – найрізноманітніші, все залежить від вакансії. Компаній щороку більшає. Польща оплачує візу, переліт та проживання. Учасники програми також отримують зарплату, яку можна використати на різні потреби. Для участі у конкурсі необхідно до 10 березня подати до Центру міжнародної освіти (головний корпус, 342 авдиторія) документи англійською мовою: резюме відповідного формату, мотиваційний лист (з обов’язковим зазначенням установи, де ви маєте намір стажуватися) та згоду на обробку персональних даних. Якщо навчаєтеся на творчій спеціальності, то доведеться надіслати своє портфоліо. Статті, проєкти, наукові та курсові – все це суттєвий бонус до конкурсу. Більш докладну інформацію можна отримати за посиланням http://leopolisforfuture.pl.

На сайті є перелік компаній. До речі, тепер їх додалося. Уважно подивіться, що саме цікавить вас. Є кілька етапів відбору. Перший – написання мотиваційного листа. Черговий крок – спілкування у скайпі, під час якого стане зрозуміло, чи знаєте ви англійську мову та чи справді зацікавлені. Завершальний етап – це співбесіда у консульстві, – зазначила віцепрезидентка програми Leopolis for Future Вікторія Марчук.

Звісно, що через подібні програми можна здобути неабиякий досвід для майбутньої роботи.

Працедавці дивляться: якщо ти пройшов цю програму – то й певні випробування теж. Що це означає? Вміння зібрати документи, до прикладу, у переїзді, у спілкуванні з іноземцями, у розв’язанні деяких питань. Це все формує вас як працівника, – розповідає Наталія Гоц, керівниця Центру міжнародної освіти.

Які можливості дає Leopolis for Future студентам? Це прокачати свої професійні навики, стажуватися та співпрацювати зі світовими компаніями.

Президент програми Leopolis for Future у Львові вважає:

Коли ви шукаєте роботу, це додає вам великого плюса, тому що маєте нагоду стажуватися за кордоном. А це не просто звичайна практика, на яку поїдете погуляти по місту. Це такий досвід, якого на місці точно не здобудете, тому спробувати варто.

презентація