Зустріч із маркетологом-практиком: в Університеті побував керівник управління інвестиційної політики ЛОДА

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
Роман Матис

У Львівській політехніці побував керівник управління інвестиційної політики Облдержадміністрації Роман Матис і прочитав майбутнім маркетологам лекцію «Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки».

Роман Матис – державний чиновник, який має досвід роботи маркетолога впродовж 16-ти років. Про це він розповів студентам. Лектор наголосив на особливостях започаткування проекту та певних моментах його реалізування, на чому треба зосереджуватися під час його втілення – зокрема обирати короткотермінові проекти та спиратися на поради відомих маркетологів, наприклад Філіпа Котлера.

Роман Матис наголошує, що намагається принагідно контактувати зі середовищем молоді, яка потенційно може долучитися до цікавих проектів, котрі стануть стартовим майданчиком розвитку їхньої кар’єри. Скажімо, торік через проекти Облдержадміністрації пройшло приблизно 40 стажистів, дехто залишився працювати, для ще когось це був старт в інші проекти.

Роман Матис читає лекцію «Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки» Роман Матис читає лекцію «Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки» Роман Матис читає лекцію «Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки» Роман Матис читає лекцію «Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки»