В Університеті на Всеукраїнській конференції дискутували проблеми євроінтеграції

Прес-служба Львівської політехніки
на конференції дискутували проблеми євроінтеграції

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики». У ній взяли участь понад 50 науковців та студентів вищих навчальних закладів Львова та України.

На пленарному засіданні з вітальними словами виступили заступник директора Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки Леся Дорош, професор Маршалл Боткін (Меріленд, США), начальник управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи Львівської обласної державної адміністрації Леся Корнат.

Із ґрунтовними доповідями на конференції виступили:

• керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дащаківська («Деліберативна демократія та дорадчі функції громадянського суспільства»);
  • заступник директора Інституту гуманітарних і соціальних наук Університету Микола Бучин («Перспективи вступу України в НАТО»);
  • в.о. начальника відділу супроводу та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги Львівської облдержадміністрації Олена Мойсеєнко («Львівщина у формуванні векторів міжнародного співробітництва»);
  • молодший науковий співробітник Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки Юрій Марусик («Міграційні настрої студентів і модернізація України (за матеріалами досліджень у Національному університеті «Львівська політехніка»).

Доповіді учасників конференції були присвячені актуальним проблемам сучасних міжнародних відносин, зокрема перспективам реалізації європейського та євроатлантичного зовнішньополітичного вектора, розбудові демократії та реформуванню сучасної України як умов її інтеграції в європейських простір, міжнародним конфліктам та проблемам міжнародної безпеки, дипломатії, транскордонному співробітництву, міграції, місцю України в сучасних глобалізаційних процесах тощо.