В Україні зареєстровано рекордну кількість запрошень для іноземних вступників

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

У 2021 році зареєстровано більше 65 тисяч запрошень для іноземних абітурієнтів. За останні 10 років цей показник є рекордним, про що свідчать дані Українського державного центру міжнародної освіти.

Переважну кількість іноземних абітурієнтів складають потенційні здобувачі освіти з Індії, Нігерії, Марокко, Туркменістану і Туреччини.

Головними перевагами для абітурієнтів залишаються співвідношення вартості та якості, визнання українських дипломів у світі та можливість вступу двічі на рік.

Зазначимо, що минулого року відбувся візит делегації Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру міжнародної освіти та керівників закладів вищої освіти до Республіки Таджикистан, у межах якого було проведено освітній форум «Навчайся в Україні», форум ректорів провідних університетів країни і зустріч із випускниками українських університетів.

Аналогічні візити делегації МОН і керівників закладів відбуваються регулярно, дні української освіти допомагають збільшити кількість потенційних студентів і поширювати інформацію щодо умов здобуття вищої освіти в Україні.

Окрім цього, минулого року відбувся ІІІ Український форум міжнародної освіти, спікерами якого стали близько 30 освітніх управлінців, дипломатів, науковців, експертів і фахівців.

Інфографіка Інфографіка