В Україні запрацювала база грантів, стипендій та інвестицій для науковців, студентів та освітян KickYour.Tech

Антон Сененко, старший науковий співробітник Інституту фізики НАНУ
гранти, партнери, інвестиції

В Україні запрацювала колосально велика база грантів, стипендій та інвестицій для науковців, студентів, освітян, працівників культури, медіа, бізнесу тощо KickYour.Tech.

Засновниками є українці, нині, за їхніми словами, в базі містяться відомості про 6000 грантових програм і щоденно додається по 50–60 позицій.

Для пошуку слід обрати свою галузь досліджень та географію покриття (можна ще більше деталізувати – типу обсяг фінансування чи країну ініціатора) – і система автоматично підбере потрібні варіанти. Результат пошуку – підбірка грантів, починаючи від урядів США чи Великобританії і закінчуючи Фондом Фулбрайта в Україні, USAID, різними міністерствами тощо.

Сайт платформи KickYour.Tech