В Україні проводитимуть водневі вебінари, у яких візьмуть участь науковці Львівської політехніки

За матеріалами сайту «Главком»
Заставка до матеріалу

Щотижня, починаючи з 13 травня, в Україні відбуватимуться вебінари на тему «Проведення експериментальних досліджень для вивчення можливостей транспортування сумішей природного газу та водню системою розподільних газопроводів».

У вебінарах візьмуть участь провідні вчені та експерти з Інституту газу Національної академії наук України, Інституту електрозварювання імені Патона НАН України, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Інституту фізики і механіки імені Г. Карпенка НАН України, Національного університету «Львівська політехніка», а також оператори газорозподільних мереж і представники іноземних компаній.

Спікерами вебінарів будуть енергетичний експерт, глава компанії «Нафтогазбудінформатика» Леонід Уніговський і директор зі стратегії розвитку Регіональної газової компанії Станіслав Казда.

Тривалість щотижневих вебінарів становитиме 40–45 хвилин. Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за e-mail webinarhydrogen@gmail.com.