У Львівській політехніці у партнерстві з Вищою технічною школою Ашаффенбурга вдруге запровадять навчальний бізнес-курс

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Заставка курсу

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві з Вищою технічною школою Ашаффенбурга, Німеччина, в межах міжнародної грантової програми Digitale Zukunft – Digi Bridge вдруге цьогоріч провадитиме інтенсивний навчальний курс Global Venture Week for Cross-Border Entrepreneurship.

Метою навчального курсу є розроблення міжнародного стартапу в мультикультурній команді і створення його прототипу для презентації перед потенційним інвестором.

До завдань навчального курсу слід віднести:

• розуміння побудови бізнес-моделі міжнародного стартапу;
  • створення Minimal Viable Product (MVP);
  • формування привабливої для інвестора пропозиції.

З учасниками інтенсивного навчального курсу Global Venture Week for Cross-Border Entrepreneurship працюватимуть професори та бізнес-професіонали з України та Німеччини.

Навчання за програмою курсу відбуватиметься з 8 до 13 листопада 2021 року на платформі Zoom.

Інформацію для реєстрації до участі слід надіслати до 1 листопада.

Докладніше – в інформаційному повідомленні.

Приєднані файли