В останній день ХV Міжнародної літньої школи «Крок до України» відбулася зустріч з Андрієм Павлівим

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Афіша зустрічі

1 серпня 2021 року, останнього дня ХV Міжнародної літньої школи україністики «Крок до України», відбувся четвертий дискусійний клуб вихідного дня з відомою особистістю. Його гостем у режимі онлайн став Андрій Павлів, директор Львівського конференц-бюро, координатор проєктів «Почесні Амбасадори Львова» та «Львів науковий».

Захід модерувала Ірина Ключковська, директорка МІОКу. Вона наголосила на вагомій ролі інституції, яку очолює пан Павлів, у науковому, культурному та бізнесовому житті міста.

Андрій Павлів підкреслив: «Аналогічні до львівського конференц-бюро існують і в інших європейських містах, особливо великих. Широкий спектр нашої роботи дозволяє сприяти популяризації Львова й України загалом. У цьому контексті ми, наприклад, відзначаємо найактивніших громадян титулом почесного амбасадора за промоцію рідного міста».

Студенти Школи поставили чимало запитань. Стосувалися вони різних тем: від туризму до історії появи у Львові його візитівки – кави.

Після цієї події слухачі обговорили її зі своїми викладачами у межах дискусійних клубів.