У Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки відбувся семінар зі створення буктрейлерів

НТБ Львівської політехніки
на семінарі «Буктрейлер – сучасна реклама книги»

16 березня у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбувся семінар «Буктрейлер – сучасна реклама книги».

Людмила Найда, завідувач відділу художньої літератури та культурно-просвітницької роботи, ґрунтовно ознайомила всіх присутніх з історією такого явища як буктрейлер та процесом його створення, Андрій Остап із відділу ІТ – з технічними засобами реалізації. Ну а всі решта просто насолоджувалися переглядом і черпали знання.

Організатори дуже раді, що до них прийшли колеги з Центральної дитячої бібліотеки міста Львова та Наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, і готові надалі ділитися досвідом.