У Науково-технічній бібліотеці відбулася зустріч із президентом федерації «Юфукан Україна» Курокі Такасі

НТБ Львівської політехніки
зустріч із Курокі Такасі

У приміщенні Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» з ініціативи керівника Українсько-японського центру Ігоря Зорія відбулося засідання круглого столу працівників книгозбірні з президентом федерації Айкідо та Бойових Мистецтв «Юфукан Україна», технічним радником Федерації Кендо, Іайдо та Джьодо України паном Курокі Такасі.

Під час зустрічі обговорювали питання культури і традицій, методи виховання японських дітей, проблеми, пов’язані зі збільшенням кількості людей похилого віку на тлі загального зменшення кількості населення, а також сучасний стан і перспективи розвитку бібліотечної справи в Японії.

Зустріч пройшла у теплій і дружній атмосфері, яка сприяла живому та жвавому обміну думками.