У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудеться захід «Сади і парки Львова та їхні творці К. Бауер, А. Рерінг»

Організатори заходу
озеро у Стрийському парку

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» та інші організатори запрошують всіх охочих до обговорення важливої теми для львів’ян та гостей міста – садів та парків Львова, історії їхнього створення та розвитку і сучасні проблеми.

Захід відбудеться 20 січня 2018 року в приміщенні Науково-технічної бібліотеки (вул. Професорська, 1). Початок о 12:00.

У програмі:

1. Сергій Лєонов: «Сади і парки Львова та їх творці К. Бауер та А. Рерінг»;
  2. Тетяна Казанцева: «Жардиньєрки та вертикальне озеленення в історичному Львові»;
  3. Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки: виставка бібліографічних джерел на тему події.
  4. Тетяна Казанцева, Сергій Лєонов: листівки «Стрийський парк. Арнольд Рерінг».
  5. Чай-кава-смаколики.
фото з архіву