У Науково-технічній бібліотеці Університету опановували мистецтво японської каліграфії

НТБ Львівської політехніки
опановування мистецтва японської каліграфії

Нещодавно у приміщенні Українсько-Японського центру Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» вирували позитивні емоції. А все тому, що студентам, працівникам бібліотеки, гостям Політехніки треба було на деякий час відчути себе «дітьми» – навчитися писати й засвоїти кілька базових речей, необхідних для занять каліграфією. І не просто писати, а оволодіти мистецтвом японської каліграфії.

Допомагав опановувати всім присутнім на майстер-класах це непросте мистецтво спеціаліст із викладання японської мови Українсько-Японського центру Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» п. Фуджісакі Ясунорі.

Учасники заходу вдячні керівникові Українсько-Японського центру НТБ Ігореві Зорію за переклад, організацію заходу й отримане задоволення від навчання.