У Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки говорили про японську чайну церемонію

НТБ Львівської політехніки
японська чайна церемонія

21 листопада у приміщенні Українсько-японського центру Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки цікаво та пізнавально пройшла лекція «Японська чайна церемонія для початківців». Розповідав про давню японську традицію, історію і причини популярності чайної церемонії, а також про відомих японців, що були причетні до цього, президент Київської Федерації Айкідо та Бойових Мистецтв п. Курокі Такаші.

Крім здобуття нових знань, студенти другого курсу спеціальності «Прикладна лінґвістика» Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, які вивчають японську мову як другу іноземну, мали змогу почути носія мови та перевірити свої власні знання.

набір для про японської чайної церемонії обговорення японської чайної церемонії обговорення японської чайної церемонії обговорення японської чайної церемонії книга про японську чайну церемонію