В міській дитячій лікарні Львова створили лікувальну зону, розмальовану студентами Інституту архітектури та дизайну

За матеріалами сайту Львівської міської ради
настінні малюнки в лікарні

Аби полегшити діткам та їхнім батькам процес лікування, в міській дитячій клінічній лікарні Львова створили окрему лікувальну зону. Там маленькі пацієнти перед своїми операціями та після них можуть побути зі своїми мамами чи татами або найріднішими людьми. Окрім забезпечення необхідним обладнанням, кімнату ще й розмалювали яскравими малюнками.

– Кімната в складі оперблоку облаштована необхідним медичним обладнанням, централізованою подачею кисню та всім необхідним для невідкладної допомоги на випадки ймовірних непередбачуваних ситуацій. Покращенню емоційного стану дітей сприяє відволікання їхньої уваги на настінних панно з улюбленими героями, – розповів Дмитро Квіт, головний лікар міської дитячої лікарні.

Варто зазначити, що настінні малюнки для лікарні створили студенти Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка».