В ІТ коледжі Львівської політехніки проводять заняття курсу з тактичної бойової допомоги для тероборони

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Заставка курсу

У приміщенні ІТ коледжу Національного університету «Львівська політехніка» ветерани та інструктори Global Surgical and Medical Support Group проводять заняття курсу з тактичної бойової допомоги TCCC (Tactical Сombat Сasualty Сare), щоб підготувати учасників Територіальної оборони до захисту та піклування про себе.

Стандарти розроблені комітетом ТССС. Сьогодні збройні сили країн, де впроваджено систему навчання відповідно до рекомендацій CoTCCC (зокрема, країн НАТО та їхніх союзників), згідно з останніми аналітичними даними, мають найкращу за їхню історію систему надання медичної допомоги та евакуації під час бойових дій. Дотримання рекомендацій дають можливість залишитись живими максимальній кількості поранених військових.

Друзі з армії США переклали курс з тактичної бойової допомоги постраждалим на українську.

Тож, всі охочі можуть ознайомитися з методичними матеріалами:

Фото із заходу Фото із заходу