В IТ коледжі Львівської політехніки триває набір на курси підготовки до вступу у 2023 році

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Заставка до курсів

У Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (IT коледж Львівської політехніки) триває набір на курси підготовки до вступу у 2023 році.

Дисципліни – українська мова та математика.

Навчання відбувається онлайн на платформі коледжу, дає можливість пройти підготовку відповідно до програм вступних випробувань та успішно їх скласти.

Випускникам курсів може бути нараховано до 40 додаткових балів до загального конкурсного балу під час вступу на всі спеціальності.

Оскільки навчання проходить на онлайн-платформі, долучитися до курсів можна до 22 травня.

• Дата завершення курсів: 29 травня.
  • Консультації з викладачами: 6, 13, 20, 27 травня.
  • Іспит з підготовчих курсів: 5 червня (дата може змінитися залежно від обставин).

Докладно про курси – на сайті Фахового коледжу інформаційних технологій.