В ІСТР завершилася Зимова міжнародна школа «Екологічна безпека України: виклики чи можливості?»

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Фото із заходу в рамках Зимової школи

На кафедрі екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки завершила свою роботу Зимова міжнародна школа «Екологічна безпека України: виклики чи можливості?», в якій брали участь студенти і викладачі з Університету штату Пенсильванія.

В рамках школи її учасники не лише мали можливість обговорити актуальні екологічні проблеми України та перейняти іноземний досвід, але й здійснити мультикультурний обмін. Так, студентам і викладачам Львівської політехніки вдалося провести кілька онлайн-турів і познайомити з історією та архітектурою рідного університету, провести майстер-класи з приготування українських національних страв. Колеги із США знайомили з музичною культурою та архітектурою штату Пенсильванія.

Скріншот з онлайн-заходу Фото із заходу Скріншот з онлайн-заходу Фото із заходу