В ІСТР відбулося пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми сталого розвитку»

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Фото з конференції

10 листопада, у Всесвітній день науки, в Інституті сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відбулось пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми сталого розвитку», присвяченої 10-й річниці створення ІСТР.

Конференція присвячена питанням підвищення глобальної та національної обізнаності про виклики сталого розвитку і вирішальну роль міцних глобальних партнерстких відносин та співпраці як ключових чинників успішного досягнення всіх Цілей Сталого Розвитку.

Керівництво ІСТР виступило з доповідями, які відображали історію, становлення та розвиток і, звичайно, вагомі наукові досягнення та міжнародну співпрацю Інституту загалом та кожної кафедри зокрема.

Кращих працівників було відзначено нагородами за вагомі, багаторічні досягнення почесними відзнаками, грамотами та подяками.

Матеріали конференції

Фоторепортаж – на сторінці Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола у соцмережі Фейсбук.