В ІСТР вдруге стартував дистанційний факультативний курс від Університету штату Пенсильванія

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Скріншот з онлайн-курсу

Вже вдруге на кафедрі екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола стартував факультативний курс Taking_Action_on_Food_Security для 7 студентів ІСТР.

Цей проєкт традиційно реалізується в рамках програми Visiting_professor та є авторським курсом Melanie Miller Foster – керівника Міжнародної сільськогосподарської програми, представниці Університету штату Пенсильванія, який вона люб’язно вирішила прочитати для наших студентів в Україні.

Студентів безкоштовно зарахували на цей курс до Penn State, США, де вони і проходять зараз навчання дистанційно, використовуючи освітню платформу #Canvas.

Минулого року наші студенти показали високий результат. Варто зазначити, що курс не адаптовано для студентів з Європи чи, тим більше, України, його читають як для студентів із США й Мексики, тому політехніки мають можливість спілкуватися зі студентами інших країн, долати мовні бар’єри та здобувати справжню освіту для фахівців ХХІ століття.