В Інституті сталого розвитку створено науково-дослідну лабораторію експертизи якості та безпечності товарів

ІСТР Львівської політехніки
будівля

Відповідно до наказу ректора Національного університету «Львівська політехніка» № 117-1-10 від 18.03.2019 року при кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола створено науково-дослідну лабораторію НДЛ-124 експертизи якості та безпечності товарів.

Новий підрозділ займатиметься організацією проведення наукових досліджень, виконанням науково-дослідних робіт, наданням наукових та консультаційних послуг, виготовленням наукової продукції на замовлення підприємств, організацій, установ та фірм, провадженням інноваційної діяльності.