В ІСТР підписано Угоду про навчання за програмою подвійних дипломів з Поморською Академією в Слупську (Польща)

ІСТР Львівської політехніки
Поморська Академія в Слупську (Польща)

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» підписала Угоду про навчання за програмою подвійних дипломів з Поморською Академією в Слупську (Польща) для студентів спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища».

Коротка інформація про програму

• Спеціальність 183 «Технології захисту навколишнього середовища» (перший рівень вищої освіти – бакалавр).
  • Форма навчання – очна (семестри 1, 2, 5, 6, 8 – у Львівській політехніці, семестри 3, 4, 7 – у Поморській Академії).
  • Вартість – безкоштовно (під час навчання у Поморській Академії в Слупську студенти сплачують лише за проживання в гуртожитку та обов’язкове медичне страхування).

Координатор програми від кафедри БПД – професор Володимир Мокрий.

Запрошуємо на навчання!