3 листопада 2022 року в Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбувся другий етап щорічної, вже 80-ї Студентської науково-технічної конференції у секції «Підприємництво та перспективні технології».
У конференції взяли участь студенти магістратури, бакалаврату і фахові молодші бакалаври спеціальностей 075 «Маркетинг», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 122 «Комп’ютерні науки».
Засідання відбулось у змішаному форматі, що дало змогу водночас забезпечити ефективні комунікації та розширити коло учасників.
Студенти виступили з актуальними доповідями на достатньо високому науковому рівні, продемонстрували вміння презентувати результати наукових пошуків та брати участь у дискусії. Тематика доповідей охоплювала сфери маркетингу, управління та адміністрування в системі економічних інтересів; фінансових відносин, комп’ютерно еколого-економічного моніторингу; соціально-гуманітарного розвитку України і відповідала сучасним проблемам з урахуванням умов воєнного стану.
Журі, відзначили актуальність тем, високий рівень підготовки презентацій і доповідей. Переможцями стали:
- І місце – Камелія Величко, студентка групи ФБ-45, із доповіддю «Економічна криза в Україні та шляхи її подолання»;
- ІІ місце – Олександр Мамро, студент групи КНЕМ-21, із доповіддю «Система екологічної очистки комплексного повітря і моніторинг змін рівня його якості»;
- ІІІ місце – Марта Вадяк, студентка групи МКМС-31, із доповіддю «Соціальні мережі як інструмент впливу на поведінку споживача»;
які представлятимуть результати своїх наукових досліджень на третьому етапі конференції.
Оргкомітет вдячний усім студентам, які взяли участь у конференції, та їхнім науковим керівникам і бажає подальших наукових звершень!
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/11/7/para/gallery/ippt-0.jpg?itok=ZWqMruCY)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/11/7/para/gallery/ippt-5.jpg?itok=RUTnWl5g)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/11/7/para/gallery/ippt-12.jpg?itok=QNfBE95t)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/11/7/para/gallery/ippt-17.jpg?itok=nAmljeyu)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/11/7/para/gallery/ippt-18.jpg?itok=0BgwWFz7)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/11/7/para/gallery/ippt-21.jpg?itok=X-G3M_D-)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/11/7/para/gallery/ippt-25.jpg?itok=zUjz5b4K)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/11/7/para/gallery/ippt-28.jpg?itok=e6YrFAUd)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/11/7/para/gallery/ippt-29.jpg?itok=RuDiYGHO)