В ІППО відбулися IX Судові дебати з цивільного права та процесу

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

15 грудня 2022 року в Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбулися IX Судові дебати з цивільного права та процесу. Організатором заходу стала кафедра цивільного права та процесу. До роботи були залучені здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Активну участь у судових дебатах взяли студенти Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти: Богдан Юрків, Юрій Кравець, Віталій Концевич, Ігор Очкур, Влад Кожуров, Анастасія Карук, Степан Галайко, Ігор Дерюгін, Андрій Андрусик, Андрій Литвин, Орест Добрянський, Дмитро Павленко, Софія Іванишин, Тетяна Пиндик, Микита Антонов, Юля Рудницька, Анна Глова та інші.

У ролі суддів виступили науково-педагогічні працівники кафедри цивільного права та процесу, доценти, к.ю.н. Наталія Заболотна, Римма Римарчук та Христина Марич.

Учасники продемонстрували свої знання в галузі цивільного права та процесу, сімейного права, складання процесуальних документів, удосконалили свої ораторські здібності.

Підсумки дебатів:

• І місце – команда «Верховенство права», Юля Рудницька, Анна Глова, група ПВПР-15;
  • ІІ місце – команда «Libertatem», Богдан Юрків, Ігор Очкур, група ПВПР-13;
  • ІІІ місце – команда «Законотворці», Юрій Кравець, Назар Іванов, група ПВПР-14.

Також студенти були нагороджені в номінаціях «Найкращий свідок» – Андрій Литвин, група ПВПР-13; «Найкращий оратор» – Богдан Юрків, група ПВПР-13; «Найкращий представник» – Юля Рудницька, група ПВПР-15.