В Інституті права, психології та інноваційної освіти відбулася лекція італійської медіаторки

ІППО Львівської політехніки
лекція Софії Дудчак

В Інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбулася лекція «Медіація як мистецтво життя» італійської медіаторки Софії Дудчак, яка співпрацює з медіаторськими центрами й судами міст Бергамо та Мілан (Італія).

Під час розмови зі студентами лекторка наголосила на тому, що, окрім сучасних конфліктних ситуацій на кшталт війн між країнами, релігій, кримінальних суперечок тощо, не менших травматичних та руйнівних наслідків завдають інші види конфліктів. Їх здатна подолати гуманістична медіація як відновне правосуддя для обох конфліктних сторін, яке сприяє виникненню гармонії та свободи у повсякденному житті.

Студенти мали нагоду докладніше дізнатися про гуманістичну модель медіації, автором якої є французька суспільна діячка Жаклін Моріно, та поширення цієї ідеї у всьому світі.

лекція «Медіація як мистецтво життя» лекція «Медіація як мистецтво життя»