В ІППО успішно відбулася ХІ Всеукраїнська інтернет-конференція щодо ролі українських правників у розбудові державності

Кафедра ТІФП Львівської політехніки
відеоконференція

29 травня 2020 року кафедра теорії, історії та філософії права Національного університету «Львівська політехніка» провела на всеукраїнському рівні Одинадцяту наукову інтернет-конференцію «Персоналії українських правників – творців Української державності: історія і сучасність».

У заході взяли участь 66 учасників – доктори (13) і кандидати (12) наук, аспіранти, магістри і студенти зі Львова, Києва, Харкова, Полтави, Івано-Франківська та Кропивницького.

Результати роботи конференції будуть використані для формування плану роботи кафедри ТІФП на 2019–2020 рр., покращення змісту навчальних програм, у формуванні тематики наукових досліджень, бакалаврських та магістерських кваліфікаційних робіт, тематики дисертаційних досліджень.

Наступну тематичну науково-теоретичну інтернет-конференцію вже традиційно заплановано провести у першу п’ятницю грудня 2020 року. Тему буде оголошено пізніше.

Збірник статей, матеріалів – на веб-сайті кафедри теорії, історії та філософії права.