В ІППО відбулася ХІІ Всеукраїнська наукова конференція, присвячена феномену національної держави і права

Кафедра теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права
Корпус  Інституту права, психології та інноваційної освіти, вул. Князя Романа, 1/3

4 грудня 2020 року кафедра теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права Національного університету «Львівська політехніка» удванадцяте поспіль провела на всеукраїнському рівні наукову конференцію «Феномен національної держави і права: український та світовий досвід і перспективи».

У заході, що проходив дистанційно, взяли участь 46 учасників доктори (10) і кандидати (17) наук, аспіранти, магістри і здобувачі зі Львова, Києва, Білої Церкви, Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя та Кропивницького.

Результати роботи конференції будуть використані для формування перспективних планів роботи кафедри, покращення змісту навчальних програм, у формуванні тематики наукових досліджень, бакалаврських та магістерських кваліфікаційних робіт, тематики дисертаційних досліджень.

Наступну тематичну наукову конференцію вже традиційно плануємо провести у першу п’ятницю грудня 2021 року. Тема – «Мовна політика держави: історико-правова ретроспектива і сучасність».

Збірник статей, матеріалів – на веб-сайті кафедри теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права.