В Інституті просторового планування та перспективних технологій відбулася зустріч зі стейкхолдером

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Фото із зустрічі

8 листопада 2023 року в стінах Інституту просторового планування та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч студентів та науково-педагогічних працівників зі стейкхолдером – директором департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Степаном Куйбідою.

Розмова зі студентами була про роботу департаменту в сучасних умовах воєнного часу. Учасники відкритої лекції мали можливість поспілкуватися про найактуальніші питання економічного, соціального, територіального та фінансового розвитку регіону.

Працюємо і вчимося для нашої Перемоги!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі