В Інституті права та психології обрали найкрасивішу студентку

ІНПП Львівської політехніки
конкурс «Міс ІНПП»

В Навчально-науковому інституті права та психології відбувся конкурс «Міс ІНПП», під час якого студентки-юристки, журналістки та майбутні психологині змагалися за звання найкрасивішої.

За результатами голосування журі перемогу здобула студентка групи ПВ-48 Божена Скрут. Наступні місця розподілилися таким чином: першою віце-міс стала другокурсниця Юлія Карпук, другою віце-міс – Олена Теплова, студентка групи ПВ-17.

Окремі титули також здобули й інші дівчата, зокрема Міс глядацьких симпатій стала Юлія Антонюк (ПВ-11), Міс посмішка – Діана Лускавець (ПС-12), Міс оригінальність – Валерія Батлюк (ПВ-34), Міс витонченість – Діана Ціолковська (ПС-15), Міс фантастичність – Христина Свита (ПВ-19), Міс елегантність – Софія Кравець (ЖР-13), Міс артистичність – Вікторія Доброштан (ЖР-13).

Щиро вітаємо красунь з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

конкурс «Міс ІНПП» конкурс «Міс ІНПП»