В Інституті права, психології та інноваційної освіти відбулися Психологічні фестини

Інститут права, психології та інноваційної освіти
Фото з фестин

6 жовтня 2022 року в Інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» студенти і викладачі кафедри теоретичної та практичної психології провели Психологічні фестини – благодійний ярмарок зі збору коштів для Збройних сил України.

На ярмарку студенти й відвідувачі мали змогу купити собі смаколик, виготовити патріотичний браслетик, взяти участь у майстер-класах із використання метафоричних карт і піску, подискутувати на різні важливі теми про дієвість психотерапевтичних напрямів, познайомитися з львівською поеткою, композиторкою Ілоною Верхівською-Ельтек і прочитати свої вірші.

Всі зібрані кошти – 15 000 гривень – було передано волонтерській організації «Львівський Лицар», яка співпрацює із ЗСУ.

Організатори вдячні кожному, хто зробив цю ярмарку насиченою, цікавою і можливою, а також усім, хто долучився до цієї важливої справи.

Сподіваємося на щорічне продовження Психологічних фестин!

Фото з фестин Фото з фестин Фото з фестин Фото з фестин Фото з фестин Фото з фестин Фото з фестин